uchwyty meblowe Metallo

lucido lucidosatinato satinatotaglio laser taglio laseranticato anticato


W poszukiwaniu formy idealnej...

O uchwytach z metalu zwykło się mawiać, że są niezniszczalne, a ich główną zaletą jest ich trwałość i funkcjonalność. Dzięki temu mogą być one ciekawym wykończeniem mebli nie tylko w salonie czy sypialni, ale też w kuchni lub łazience.

Serię METALLO tworzą 4 niepowtarzalne kolekcje metalowych gałek i uchwytów meblowych o zróżnicowanym rozstawie i różnorodnym pokryciu.

Kolekcja „lucido” to subtelne połączenie metali szlachetnych; złota i srebra, prezentująca ponad 15 fantazyjnych gałek i uchwytów. By nie doprowadzić do zbyt szybkiego zniszczenia metalu, powierzchnia uchwytów poddana została specjalnej obróbce, polegającej na elektrolitycznym wytworzeniu warstwy tlenku. Tak przygotowane gałki i uchwyty zyskały nie tylko charakterystyczną fakturę, ale i dodatkową ochronę przed korozją.

Z kolei uchwyty z kolekcji “satinato” nadadzą meblom niepowtarzalny nowoczesny wygląd.
 Dzięki swoim właściwościom i prostym, poręcznym kształtom doskonale pasują zarówno do mebli salonowych, jak i mebli kuchennych.

Kolejną propozycją z serii METALLO są gałki i uchwyty meblowe “wycinane laserem”, które w poszukiwaniu formy idealnej, stworzyły niepowtarzalną kolekcję, podkreślającą charakter danego mebla. Dzięki misternie wyciętym kształtom, stylowo wyglądają, zarówno w tradycyjnie urządzonym domu, jak i nowocześnie zaprojektowanym biurze.

Czwartym rozwiązaniem dostępnym w serii METALLO są uchwyty z kolekcji „anticato”, w której znalazły się wszelkie modele stylizowane na stare. W tej kolekcji królują nie tylko proste kształty, ale i antyczne kolory takie jak; antyczne srebro, antyczny brąz, patyna, czy stare złoto.

Cały proces, począwszy od projektowania i budowy form, poprzez odlewy, czyszczenie i polerowanie metali, jak i wszelkie wykończenia galwaniczne, chromowanie, niklowanie i miedziowanie, a także końcowe procesy, polegające na nałożeniu specjalnej farby antykorozyjnej w przypadku serii METALLO wykonane są w całości ręcznie.

 

 

 

Kliknij tutaj jeśli akceptujesz informację o plikach cookie
Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, oraz ułatwienia korzystania ze strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w [Polityce prywatności].